Det Norske Måltid velger blant disse delfinalistene

Kristin Austigard | Smaksdommere i arbeid, fra venstre Silje Hanasand (Tango restaurant), juryleder Guro H. Rognså (Nofima), Roar Hildonen (To Rom og Kjøkken) og Espen Blåfjelldal (Hanen og Valdres Mathus). Foto: Det Norske Måltid


Med tidenes påmelding fra hele landet, har dommerne jobbet intenst i tre dager for å vurdere seg frem til årets delfinalister. Mange spennende produkter er videre til delfinalene i Det Norske Måltid 2019, melder arrangøren.

Nærmere 300 produkter meldte seg på i årets konkurranse. Det er ny rekord og viser betydningen Det Norske Måltid har for mat- og drikkeprodusenter over hele landet. Nå gleder vi oss til å følge deltakerne videre inn i de ulike delfinalene. Første stopp er Oslo, deretter reiser vi til Nordkapp, Kristiansand og til slutt Utskarpen i Nordland, sier leder av konkurransen Kristin Austigard.

Første juryering i årets konkurranse har vært gjennomført på Måltidet Hus i Stavanger den 28.-30. august, hvor anerkjente fagdommere har smakt seg gjennom produkter fra alle landets fylker.

Vi i dommerpanelet har luktet, smakt, vurdert og diskutert, og vi er veldig fornøyd med delfinalistene som nå går videre. Med så mange påmeldte har det å velge bort vært utfordrende, da kvaliteten på deltakerne er generelt meget høy. I noen kategorier er konkurransen knivskarp, da mange produkter fortjener å vinne. Men oppgaven med å velge ut vinnerne skal de neste juryene få bryne seg på, sier juryleder for første juryering, Guro H. Rognså som til daglig jobber som forsker i Nofima.

Takk til dommerne som har bidratt i første juryering i Stavanger: Juryleder Guro H. Rognså (forsker Nofima), Gunnar Bakke (daglig leder BKLF), Maj-Britt Aagaard (Spiselandslaget), Britt-Elisabeth Fossdal (Designkokken), Øyvind Næsheim (KITA), Frode Selvaag (Ryfylkekokken), Silje Hanasand (Tango restaurant), Roar Hildonen (To Rom og Kjøkken), Espen Blåfjelldal (Hanen, Valdres Mathus).

 Her følger delfinalister i Det Norske Måltid sesong 12, 2019, listet opp i tilfeldig rekkefølge:


 Delfinalister Oslo 5. september:

Årets godbit: Nordlyssjokoladen, Jentene på Tunet – Chocolatier, Trøndelag
Årets godbit: Melk og Undredal brunostsjokolade, Fjåk Sjokolade, Hordaland
Årets godbit: Trøffeltang salt, Lofoten Seaweed, Nordland
Årets godbit: Brente mandler med smak av hav, Tango Seaweed AS, Møre og Romsdal
Årets godbit: ENRICHED (med basilikumsmak), Enriched Food AS, Møre og Romsdal
Årets godbit: Bringebær, Mjøderiet AS, Hordaland
Årets godbit: Bringebærlandets Dessertvin 2018, Bringebærlandet, Akershus
Årets godbit: Midsummer Hot Salt, Midsummer & North Sea Salt Works, Rogaland/Møre og Romsdal

Årets meieriprodukt: Rå jordbær youghurt, Rawsome AS, Akershus
Årets meieriprodukt: Rå melk jordbær, Rawsome AS, Akershus
Årets meieriprodukt: Tjukkmjøl fra Røros, Rørosmeieriet AS, Trøndelag
Årets meieriprodukt: Røros Smør Mild, Rørosmeieriet AS, Trøndelag
Årets meieriprodukt: Rømme – upasteurisert, syrna fløyte, Avdem Gardsysteri AS, Oppland
Årets meieriprodukt: RørosIs Tjukkmjølksis med tyttebær, Galåvolden Gård, Trøndelag
Årets meieriprodukt: Stølsrumme, Fagerdalen Støl, Ostebygda, Buskerud

Årets sjømat: Lysingfilet, Reinhartsen, Vest-Agder
Årets sjømat: Hel krabbe, Skalldyr Norge AS, Vest-Agder
Årets sjømat: Fylte krabbeskjell, Hitramat, Trøndelag
Årets sjømat: Lysingloin fersk med skinn, Domstein Sjømat AS avd. Stavanger
Årets sjømat: Fersk, kokt sjøkreps fra Høgsfjord, Domstein Sjømat AS avd. Stavanger

Årets sjømat foredlet: Lofoten Umami, Lofoten Seaweed, Nordland
Årets sjømat foredlet: Kryddersildfilet, original, Juvikprodukt AS, Møre og Romsdal
Årets sjømat foredlet: Skreiperle (Bottarga Spherale), Hrogn AS, Troms
Årets sjømat foredlet: Skakkelaks, Skakke Røykeri AS, Hordaland
Årets sjømat foredlet: Halvors Tørrfisk Loin fra Ballstad, Halvors Tradisjonsfisk AS, Troms
Årets sjømat foredlet: Røkt Lakseloin med Pepper og Cognac, Garnviks Røkeri AS, Trøndelag
Årets sjømat foredlet: Røkt Lakseloin med Hvitløkspepper, Garnviks Røkeri AS, Trøndelag
Årets sjømat foredlet: Einerrøykt laks, Mikals Laks AS, Rogaland
Årets sjømat foredlet: Gryteklar tørrfiskfilet av skrei, L. Bergs sønner AS/Berg Seafood AS, Nordland
Årets sjømat foredlet: Absolut tradisjon – einerrøykt laks, Mikals Laks AS, Rogaland
Årets sjømat foredlet: SALMA Taco, Bremnes Seashore/Salmon Brands, Oslo
Årets sjømat foredlet: Fiskekaken fra Mandal, Fiskelaget AS, Vest-Agder


Delfinalister Nordkapp 10. september:

Årets øl: Nøisom Kønnvin, Nøisom AS, Østfold
Årets øl: ØYA´99, Ringnes Brygghus, Oslo
Årets øl: Coolship Cherry – Farmer’s Reserve, Lindheim Ølkompani, Telemark
Årets øl: Nøisom Bringebær Chili Stout 9,2%, Nøisom AS, Østfold
Årets øl: Færder Gull, Færder Mikrobryggeri AS, Vestfold
Årets øl: Rekved nr. 8 Tyttebær, Kinn Bryggeri AS, Sogn og Fjordane
Årets øl: Grøftøl, Hubertus bryggeri, Oppland
Årets øl: Hi Sia – Brut Kveik IPA, Skifjorden Bryggeri AS, Sogn og Fjordane
Årets øl: Humlebonden, Jåttå gårdsbryggeri AS, Rogaland
Årets øl: Hoppy Simon DIPA 9%, Lysefjorden Mikrobryggeri, Hordaland
Årets øl: Draug Bokkøl, Bryggeriet Frøya AS, Trøndelag
Årets øl: Dead Cat Double IPA, Graff Brygghus, Troms
Årets øl: Fruit Fighters Mangolonen, Mack Mikrobryggeri (Macks Ølbryggeri AS), Troms

Årets drikk: Dyrebare Dråpar, nektar av jordbær & bringebær, Breievne Gard, Hordaland
Årets drikk: Perlende Tyttebærdrikk, Røros Mineralvannfabrikk, Trøndelag
Årets drikk: Surf Kombucha Lime (bringebær), Surf Kombucha, Trøndelag
Årets drikk: Musserande eplemost Idunn/Franskar, Ulvik Frukt & Cideri, Hordaland
Årets drikk: TIBI vannkefir – bringebær elsker vanilje, TIBI me AS, Akershus
Årets drikk: Bringebærlemonade, Lien Gård Hellekås, Telemark
Årets drikk: Filippa Eplemost, Slettene Hage, Aust-Agder
Årets drikk: Naturbrus Rabarbra, Berentsens Brygghus AS, Rogaland
Årets drikk: Rimols Ring, Blinde Bonde og Babe AS, Trøndelag
Årets drikk: Edel Muserande Eplemost, Åkre AS, Hordaland

Årets sider: Vindpust Eplesider, Hardangergutane, Hordaland
Årets sider: Bøddel, Aga sideri, Hordaland
Årets sider: Humlepung, Aga sideri, Hordaland
Årets sider: Hardanger Sider, Jonstøl, Hardanger saft og siderfabrikk AS, Hordaland
Årets sider: Edel Sider, Åkre Gard, Hordaland
Årets sider: Hylleblomsider, Ulvik Frukt & Cideri, Hordaland
Årets sider: Solglimt Eplesider, Hardangergutane, Hordaland
Årets sider: Skrikjo, Ekspedisjonen bryggeri, Hordaland


Delfinalister Kristiansand 12. september:

Årets grønne: Mandelpotet fra Engeløya, Fonn-Holand Gård, Nordland
Årets grønne: Gresskar Crown Prince, Brimse, Rogaland
Årets grønne: RÅGO Bondebønner, Trondheims Kjøkkenhage AS, Trøndelag
Årets grønne: Aspargespotet, Gåtes Jordepler, Møre og Romsdal
Årets grønne: Hestebønner, Brimse, Rogaland
Årets grønne: Nebula cherrytomat, Hesnes Gartneri, Aust-Agder
Årets grønne: Tindved, Lærdal Grønt, Sogn og Fjordane
Årets grønne: RÅGO Mangold, Trondheims Kjøkkenhage AS, Trøndelag
Årets grønne: Snackpaprika, Vårsol Gartneri, Rogaland

Årets grønne foredlet: Granola håndlaget, Lykkemat AS, Trøndelag
Årets grønne foredlet: Bringebærsyltetøy, Askim Frukt- og Bærpresseri AS, Østfold
Årets grønne foredlet: Katastrofe produkter – Tørket tomat naturell, Wiig Gartneri AS, Rogaland
Årets grønne foredlet: Bjørnebærsorbet, Bamsrudlåven, Østfold
Årets grønne foredlet: Bringebærdrøm, Vintlands Bringebær, Vest-Agder
Årets grønne foredlet: Rødbet kompott, Heimstølen – Hemsedal Sylteri, Buskerud
Årets grønne foredlet: Stikkelsbærsyltetøy, Lien Gård Hellekås, Telemark
Årets grønne foredlet: Butare Flak, TANGO Seaweed AS, Møre og Romsdal
Årets grønne foredlet: Sylta Rødløk, Trine På Gården, Vest-Agder
Årets grønne foredlet: Litlestøl Chilimarmelade, Litlestøl…det lille ville AS, Rogaland

Årets bakst: Røros Knekks – sprø påleggskjeks, Rørosbaker´n AS, Trøndelag
Årets bakst: Elin’s drøm knekkebrød Original, Elin’s drøm, Buskerud
Årets bakst: Ølkjeks på boks, Ringnes Brygghus, Oslo
Årets bakst: Alvhildslefse, Bæstes Bakeri, Møre og Romsdal
Årets bakst: Ølsprøtt med ramsløk, Attåtnæring, Trøndelag
Årets bakst: Rømmelefse, Bæstes Bakeri, Møre og Romsdal
Årets bakst: Svedjerugkjeks, Lykkemat AS, Trøndelag
Årets bakst: Ferdabrød, Melhus bakeri, Trøndelag
Årets bakst: Telemarkskling, Klingeling, Telemark


Delfinalister Utskarpen i Nordland, 24. september:

MERK: Grunnet slaktetidspunkt i september, vil det bli gjennomført prekvalifisering av flere produkter innen kategorien Årets kjøtt foredlet og Årets kjøtt før delfinalen i Utskarpen. 

Årets kjøtt foredlet: Fenalår skivet, Hognamat AS, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Hjortepølse, Ikeland Gard, Hordaland
Årets kjøtt foredlet: Gilde Ekte kokt skinke, Nortura SA Sarpsborg, Østfold
Årets kjøtt foredlet: Spekeskinke av utegris, skivet, Hognamat AS, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Kjøttbolle + Grønt, JÆDER Ådne Espeland AS, Rogaland
Årets kjøtt foredlet: Jæren Smak Midsummer pølse, Slakter A.Idsøe, Rogaland
Årets kjøtt foredlet: Utbeinet og fylt kjelår, Hallingdal Lokalmatsenter AS, Buskerud
Årets kjøtt foredlet: PABLO mr.chorizo, ASK Gård foredling AS, Buskerud
Årets kjøtt foredlet: TIND Vellagra Coppaskinke, Grilstad AS, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Pancetta, Stene gård, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: ASK Fenalår 5mnd. Modnet, ASK Gård Foredling AS, Buskerud
Årets kjøtt foredlet: Gilde Siliana, Nortura SA Sogndal, Sogn og Fjordane
Årets kjøtt foredlet: TIND Marinert Lammelår, speka på beinet, Grilstad AS, Trøndelag

_

MERK: Grunnet slaktetidspunkt i september, vil det bli gjennomført prekvalifisering av flere produkter innen kategorien Årets kjøtt foredlet og Årets kjøtt før delfinalen i Utskarpen. 

Årets kjøtt: Spareribs av kalv, Humstad Gård, Trøndelag
Årets kjøtt: Kystvilt Indrefilet Vill Norsk Kronhjort, Kystvilt AS, Sogn og Fjordane
Årets kjøtt: Mjøskjøtt indrefilet, Nortura/Gilde, Oslo
Årets kjøtt: Entrecôte av NRF modnet i tørrmodnet fett, Annis Pølsemakeri Mathallen AS, Oslo
Årets kjøtt: 60 Dagers Tørrmodnet Entrecôte av NRF, Annis Pølsemakeri Mathallen, Oslo

Årets ost: Valdresost Bufar vellagra 2 år, Valdresmeieriet AS, Oppland
Årets ost: Ekte bronost, Lega, Telemark
Årets ost: Valdresbeta salatost, Valdresmeieriet AS, Oppland
Årets ost: Kronblom, Gurostølen – Hol Ysteri – Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Lord Garvagh, Rueslåtten Ysteri- Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Kubbeost Geit, Rueslåtten Ysteri – Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Bufast, upasteurisert vellagra, Avdem Gardsysteri AS, Oppland
Årets ost: TINE Pultost Løiten, TINE Meieriet Trysil, Hedmark
Årets ost: Kvitlin frå Ørsta, OsteCompagniet/TINE, Oslo
Årets ost: Lykjlost, Hamarsbøen Gard – Hol Ysteri – Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Trøgost med karve, Fagerdalen Støl – Ostebygda, Buskerud

Foto: Kristin Austigard. På bildet Gunnar Bakke (daglig leder Baker- og Konditorbransjens Landsforening) og juryleder Guro H. Rognså (Nofima) under arbeid i første juryering 2019


Finalen i Det Norske Måltid 2019 finner sted i Stavanger på Clarion Hotel Energy 10. januar 2020.